V Inwazja Morsujących Mikołajów

Tu piszemy o wyjazdach
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty:25
Rejestracja:poniedziałek 26 lis 2018, 20:12
Lokalizacja:Stargard
Kontakt:
V Inwazja Morsujących Mikołajów

Post autor: admin » czwartek 29 lis 2018, 18:49

https://www.facebook.com/events/2949878 ... 150648307/

Pod powyższym linkiem informacje wprost ze strony FB odnośnie Inwazji w Świnoujściu

Przypominam, że to już 8 grudnia

Zapraszam do dyskusji w tym wątku
Arkadiusz Grodziński

Awatar użytkownika
Marzenka
Posty:16
Rejestracja:wtorek 27 lis 2018, 14:35

Re: V Inwazja Morsujących Mikołajów

Post autor: Marzenka » piątek 30 lis 2018, 19:31

Jest 37 osób zapisanych na busa. Jesteśmy dorośli i chyba nie będzie koncertu życzeń kto i z kim chce siedzieć. Listę na busy zrobię tylko ze względów organizacyjnych, żebyśmy wiedzieli czy ktoś się nie zapodział przy wyjeździe czy powrocie. Pewnie 50+ będzie w jednym a młodsi w drugim.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty:25
Rejestracja:poniedziałek 26 lis 2018, 20:12
Lokalizacja:Stargard
Kontakt:

Re: V Inwazja Morsujących Mikołajów

Post autor: admin » sobota 01 gru 2018, 17:21

Inwazja Morsujących Mikołajów w Świnoujściu - parking jest przy promenadzie a jeśli nie będzie miejsca to przy radissonie jest duży parking (od alei Interferie w lewo) płatny:) Kąpiel przy Centrum Ratowników wejście od ul Powstańców ŚLĄSKICH ale parada idzie spod Radissona do al Interferie plaża później i pod centrum ratowników
Arkadiusz Grodziński

Awatar użytkownika
Marzenka
Posty:16
Rejestracja:wtorek 27 lis 2018, 14:35

Re: V Inwazja Morsujących Mikołajów

Post autor: Marzenka » czwartek 06 gru 2018, 10:07

Po raz pierwszy jedziemy dwoma busami i tak jak myślałam, najtrudniejsze zadanie to ustalenie kto gdzie siedzi. Nie dzielić małżeństwo, rodzin, kryterium wiekowe,kto lubi muzykę a kto nie, wybór kierowcy- życzenia najróżniejsze co najmniej jakbyśmy się wybierali na wycieczkę dookoła Europy Wojtek radził mi aby nic nie ustalać . oba busy będą na wszystkich przystankach i kto gdzie wsiądzie tam będzie jechał. Może i to byłoby najlepsze wyjście dla mnie , ale chyba nie najspokojniejsze. Już sobie wyobraziłam jak jedna osoba z pierwszego przystanku zajmuje 10 miejsc dla tych co wsiadają później a ktoś inny to miejsce zajmuje. Wystarczy jeden foch i atmosfera zepsuta na cały dzień. Poza tym nie wszystkie miejsca są zajęte, na powrót dosiądą też do nas osoby , które biegają w nocy , więc jakiś porządek musi być abyśmy nikogo nie zostawili. Jesteśmy dorośli i chyba wszyscy podejdą do tematu ze zrozumieniem. Uprzedzam, że lista jest ostateczna i nie będę realizowała żadnego " Koncertu życzeń" - nie mam na to czasu, mam dużo pracy i śpię po kilka godzin. Jeżeli zaczną się jakieś dyskusje to ja po prostu przestanę załatwiać transporty na wyjazdy i w ogóle jakiekolwiek wyjazdy. Mam swoje granice wytrzymałości. Startujemy o godz 7.00 , ponieważ rejestracja uczetników jest tylko do godz 10. 45. Proszę wszystkich aby byli na swoich przystankach o tej godzinie , oczywiście będzie kilkominutowe przesunięcie w kolejności przystanków 1. LIDL przy ul . Popiela, 2. ul Wyszyńskiego na przystanku, tym razem naprzeciwko Zodiaku , 3. ul Szczecińska na przystanku, również po drugiej stronie , naprzeciwko poczty 4. Zieleniewo przystanek w stronę Szczecina, 5. Kobylanka Przystanek.
Bus nr 1
1. Marzena Wójcik
2. Andrzej Wójcik
3. Ela Zielińska
4. Klaudia Zielińska
5. Sylwia Zielińska
6. Mariola Kaczmarek
7. Mariola Olejnik
8. Staszek Kaczmarczyk
9. Helena Kaczmarczyk
10. Julita Kwiatkowska
11. Mirek Basiak
12. Jadzia Basiak
13. Marek Kozak
14. Marcin Abramczyk
15. Dominik Piotrowski
16. Marta Mielczarek
17. Mirka Wojtkiewicz
18. Józek Wojtkiewicz
19 Agnieszka Janke
20. Agnieszka Witaszek.
21. Zygmunt Kiewra
22. Monika Kozak - raczej nie jedzie

Bus nr 2
1. Irena Brink
2. Waldek Karpiński
3. Paweł Prabucki
4. Małgorzata Korczyk
5. Beata Bożek- Górska
6. Jagoda Witczak
7. Barbara Wójcik- Kowaleczko
8. Natalia Kwarciak
9. Helena Makowska
10. Joanna Kisicka
11. Sylwia Zbroszczyk - Łodyga
12. Krzysiek Oleszek
13 Sandra Oleszek
14. Irena Nikiel
15. Janek Chełmiński
16. Maria Rutkiewicz
17. Marek Rutkiewicz - powrót
18. Monika Wiśniewska
19. Paulina Wiśniewska

ODPOWIEDZ